Spotkanie plenerowe członków Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic

Wakacje w pełni, a nawet już prawie koniec, czas zakończyć wypoczynek i wrócić do pracy, gdyż przed nami pracowicie zapowiadający się kolejny rok. Jednak wróćmy jeszcze na chwilkę na początek wakacji, a dokładnie do 12 lipca br. , kiedy to Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic zorganizowało wspólnie z członkami Chóru Moniuszko spotkanie plenerowe na  "Mosirku". Licznie przybyłe grono członków Towarzystwa i Chóru Moniuszko swoją obecnością zaszczycili również Pani Iwona Stępień - Przewodnicząca Osiedla Centrum oraz Pan Marian Błachut - Burmistrz Miasta. Wspólnie spędzony czas oraz pyszne jedzenie przygotowane przez Panią Celinkę i Panią Ulę, na długo pozostaną w naszej pamięci, a współpraca pomiędzy Towarzystwem Przyjaciół Czechowic-Dziedzic i Chórem "Moniuszko" bardziej się zacieśniła.