Wyjątkowa wystawa w maju 2022r

W maju zapraszamy na wyjątkową wystawę.

W 2021 roku Klub MRKS Walcownia Czechowice-Dziedzice obchodził setne urodziny. Z tej okazji chcielibyśmy, jako suplement, do zeszłorocznej rocznicy zaprosić Państwa na wystawę "Łucznicy z RKS Walcownia Dziedzice".
Nie tylko piłką nożną stał przez lata klub RKS-u, były też i inne sekcje, m.in. boksu, hokeja, lekkiej atletyki, tenisa stołowego, szachów, gokartów oraz łucznictwa.
Chcemy pokazać na wystawie kilkudziesięcioletni dorobek sekcji łuczniczej - medale, odznaki, dyplomy, szarfy, zdjęcia, plakaty oraz łuki i ekwipunek łucznika.
Udało nam się dotrzeć do ponad 20 dawnych zawodników klubu i to dzięki ich pomocy i ich łuczniczym trofeom i pamiątką powstanie wystawa.

Termin: od 26 maj 2022 do lipiec 2022 r.
Wernisaż: 26 maja 2022 r., o godz. 17:00
Miejsce: Galeria i hol Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.
Organizatorzy:
Członkowie dawnej sekcji łuczniczej RKS Walcownia Dziedzice, Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic, Izba Regionalna w Czechowicach-Dziedzicach, Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Anna Wlazło i Jacek Cwetler

Po kliknięciu w "Czytaj dalej" plakat informacyjny